برگزاری اختتامیه جشنواره استانی تولید محتوا در فضای مجازی و رسانه های محلی

اختتامیه جشنواره استانی تولید محتوا در فضای مجازی و رسانه های محلی

دبیر جشنواره جناب آقای عبدالرضا بروسان گفت:

این جشنواره در دی ماه 1398 با 9 موضوع در 4 قالب آغاز و با دریافت 116 اثر در 6 اسفندماه 1398 با برگزاری مراسم اختتامیه با حضور مسئولین و فعالین حوزه فضای مجازی استان از 12 نفر برگزیده در 4 قالب جشنواره تجلیل شد.

تعداد آثار وارده به دبیرخانه جشنواره در قالبهـای مختلف آن:

1 -شبکه های اجتماعی در فضای مجازی: تولید و انتشار متن، عکس، ویدئو ، استیکر و … در گروه ها و کانالهای فضای مجازی مانند ایتا، سروش و … و ارسال لینک مربوطه به دبیرخانه جشنواره

26 اثر

2 -وب سایت ها و نشريات خبری تحلیلی استاني و محلي

11 اثر

3 -بازی، انیمیشن و نرم افزار: طراحی بازی های تلفن همراه و بازیهای آنلاین، تولید انیمیشن دو بعدی رایانه ای و انیمیشن فلش، نرم افزار تحت وب و تلفن همـراه

14 اثر

4 -قالب های هنری: کلیپ سازی ویدئویی، مستند سازی ،گرافیک شامل: اینفوگرافی، طراح کمیک استریپ(داستـان مصور)، کاریکاتـور، پوستر

65 اثر

تعداد کل آثار : 116 اثر

نتایج جشنواره استانی تولید محتوا در فضای مجازی و رسانه های محلی:

  1. شبکه های اجتماعی در فضای مجازی:

تولید و انتشار متن، عکس، ویدئو ، استیکر و … در گروه ها و کانالهای فضای مجازی مانند ایتا، سروش و …

رتبه نام و نام خانوادگی قالب موضوع نام اثر
نفر اول علی اکبر شجاعی فر شبکه اجتماعی کلیه موضوعات کانال هیئت نیوز زاهدان
نفر دوم محمدهادی طهرانی مقدم شبکه اجتماعی کلیه موضوعات  کانال عصر هامون
نفر سوم البرز شه بخش شبکه اجتماعی کلیه موضوعات کانال مساجد استان سیستان وبلوچستان
  • وب سایت ها و نشريات خبری تحلیلی استاني و محلي
رتبه نام و نام خانوادگی قالب موضوع نام اثر
نفر اول سعید عبداللهی وب سایت تمامی موضوعات جشنواره ایرانی اسلامی
نفر دوم محمد مستوفی وب سایت شهید سپهبد قاسم سلیمانی شهید سپهبد قاسم سلیمانی
نفر سوم علیرضا سنچولی روزنامه شهید سپهبد قاسم سلیمانی طلوع زاهدان
  • بازی، انیمیشن و نرم افزار:

طراحی بازی های تلفن همراه و بازیهای آنلاین، تولید انیمیشن دو بعدی رایانه ای و انیمیشن فلش، نرم افزار تحت وب و تلفن همـراه

رتبه نام و نام خانوادگی قالب موضوع نام اثر
نفر اول سید محمد هاشمی انیمیشن اعتیاد اعتیاد به سیگار
نفر دوم حسن اصغری انیمیشن اعتیاد و مناطق آسیب پذیر استودیو قندون
نفر سوم خدیجه شه بخش نرم افزار خانواده قرآنی خانواده قرآنی

4 -قالب های هنری:

کلیپ سازی ویدئویی، مستند سازی ،گرافیک شامل: اینفوگرافی، طراح کمیک استریپ(داستـان مصور)، کاریکاتـور، پوستر

رتبه نام و نام خانوادگی قالب موضوع نام اثر
نفر اول یوسف برادران مهر مستند نماز معجزه نماز
نفر دوم مهدی فنایی مستند خانواده و اوقات فراقت – شهید سپهبد قاسم سلیمانی نقدبازی بتل فیلد3
نفر سوم محمدعلی زینلی مقدم کلیپ مقاومت اسلامی امید به آینده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *